Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+380 63 260 1760
 

Практика студентів

Центр зв'язків з роботадавцями надає можливість проходити практику у найкращих закладах міста
Завдяки співправці з нашими компаніями-партнерами, студенти можуть проходити стажування та працевлаштуватися в департаментах, асоціаціях, банках і великих компаніях. Також ми проводимо бізнес-екскурсії в ці компанії, щоб ви могли дізнатися більше про внутрішні процеси і втілити отримані навички в своїй подальшій кар'єрі.
Мовна практика за кордоном
У вивченні іноземних мов важливі не тільки теоретичні знання, які студенти отримують під час навчального процесу, а й їх практичне застосування, особливо якщо студенти можуть вдосконалити свої вміння в реально-мовленнєвої комунікації з носіями мови. Факультет лінгвістики та перекладу надає всім своїм студентам можливість навчатися за кордоном, таким чином підвищуючи свій рівень володіння іноземними мовами. Так, студенти факультету лінгвістики та перекладу Апаляева Анастасія (IV курс), Дильман Береника (III курс), Гроза Анастасія (III курс), Ковальова Юлія (III курс), Полеско Ольга (III курс), Талдикін Вікторія (III курс) і Ішкінеева Ксенія (IV курс) довели це на власному прикладі.
Літні курси німецької мови у Відні (Австрія)
Цього року Апаляева Анастасія відвідала Інтенсивні літні курси німецької мови Університету Відня. У перший же день всі студенти здавали тест, що визначає рівень мови. Анастасія легко впоралася з цим завданням і була визначена в групу В 1.1. Курси тривали з понеділка по п'ятницю. По закінченню занять Анастасія здала заключний іспит і отримала сертифікат. У вільний час студенти не втратили можливість також відвідати різні визначні пам'ятки Відня.
Work & Travel у Сполучених Штатах Америки
Студенти англомовних груп Ішкінеева Ксенія, Ковальова Юлія, Полеско Ольга і Талдикін Вікторія в цьому році відвідали Сполучені Штати Америки за студентською програмою Work & Travel. Студенти не тільки підвищили свій рівень володіння англійською мовою, а й дізналися багато нового про країну, її мешканців і культурі, а також відвідали багато цікавих місць і міст.

Літні курси китайскої у Ханчжоу (Китай)
Студенти III курсу Дильман Береника і Гроза Анастасія влітку відвідали Китай. Вони вивчали китайську мову на курсах в Чжецзянського університету (Zhejiang International Studies University) в м Ханчжоу. У вільний від занять час студенти мали можливість ближче познайомитися з китайською культурою і традиційною кухнею, відвідати цікаві місця і весело провести час.

По закінченню літніх курсів наші студенти отримали сертифікати, що підтверджують їх навчання на курсах в Чжецзянського університету.
З'явилися питання? Задайте їх нам
Цікавить щось детальніше?
Made on
Tilda