Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або зателефонуйте нам:
+380 63 260 1760
 

Спеціальність 061
"Журналістика"

Про програму
Журналістика – це творча професія для активних людей. У межах журналістики є багато спеціальностей, однак усіх представників професії дещо об'єднує: вони хочуть знати більше, хочуть впливати на хід подій, не бажають бути пасивними споживачами.
  • 4 роки
    тривалість навчання
  • Денна і заочна
    форми навчання
  • Диплом
    Державного зразка
Переваги професії Журналіст
  • Своїми матеріалами ви можете впливати на думки людей
  • Ви можете допомагати людям вирішувати їхні проблеми
  • Ви можете познайомитися з цікавими людьми
  • Вам доведеться багато рухатися і навіть подорожувати
  • Ви можете викривати брехню та розслідувати корупційні справи
  • Ви можете стати відомою людиною, обличчям телеканалу
Наразі навколо журналістики опинилося багато людей, які набили руку на штампуванні текстів. Однак журналістика – це не тільки написання тексту, хоч і текст є важливим. Журналістика створюється людьми для інших людей. Найважливіше у професійній журналістиці – це враховувати наслідки створення тексту, думати про людей, яким він може нашкодити. Журналіст має зброю, необережне поводження з якою може знищувати людські долі. Тож справжній професіонал відчуває свою відповідальність і дотримується стандартів професії.

Тепер давайте повернемося до тексту. Ви, напевне, зустрічали текст на цікаву для вас тему, який навіть не дочитували до кінця? Причина полягає в тому, що цей текст створено непрофесійно. Професійний журналіст має не просто готувати текст, але при цьому враховувати низку моментів: де саме з'явиться цей текст, хто саме буде його читати, в який час з'явився матеріал тощо. Беручи до уваги ці моменти при створенні тексту, журналіст зможе ефективно задовольнити інформаційні потреби свого читача або глядача. Крім того, журналістський текст не пишеться так, як заманеться автору. Так може собі дозволити працювати хіба що блогер. Існують журналістські жанри – специфічні формати, яких має дотримуватися в роботі професійний журналіст.

Журналістський текст створюється не на будь-яку тему, а за певним інфоприводом – подією, яка варта уваги суспільства. Це, зокрема, звужує можливості журналістського свавілля та появи замовних матеріалів. Існують критерії того, які події можуть, а які не можуть стати підставою для написання журналістського матеріалу.

Отже, уміння створити цікавий текст – це далеко не все. Щоб стати професіоналом, треба спочатку засвоїти правила та закони професії.


Чому варто навчатися журналістиці саме в МГУ?
Звісно, навчатися можна де завгодно. Обирати вам. Однак невдалий вибір буде означати, що ви витратите марно 4 роки життя. На жаль, невдалий вибір можливий. Що саме пропонуємо ми?
  • Органічне поєднання теорії та практики
    Ми впевнені, що без теорії не може бути практики. Однак і практика необхідна. Тож робота з текстом починається з першого курсу.
  • Забезпечення студентів базами практики
    Щороку студенти мають проходити практику у засобах масової інформації, отримуючи реальний досвід роботи. Звісно, це чудова можливість проявити себе і згодом закріпитися в цьому ЗМІ.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента
    Створення тексту – це дуже індивідуальний процес. Хтось пише швидко, а хтось повільно. Хтось вхоплює ідею одразу, а комусь для цього потрібний час. Ми створюємо умови для того, щоб кожний міг працювати над текстом у власному темпі.
  • Низька сума контракту
    На жаль, прагматичний аспект у навчанні має значення. Звісно, це не найголовніше, однак це варто враховувати при прийнятті рішення.
  • Комфортні умови навчання
    Міжнародний гуманітарний університет забезпечує ідеальні умови для навчання, занять спортом та просто відпочинку. Звісно, наразі через війну частина занять відбувається онлайн. Однак ми сподіваємося, що ці проблеми поступово буде вирішено, і ми всі зможемо повернутися до аудиторій.
З'явилися питання? Задайте їх нам
Цікавить щось детальніше?
Made on
Tilda